Holy Angels
Met een glimlach geven de Engelen u hun Kerst- en Nieuwjaarsgroet . Betoverend verlichten zij het publiek, de straten, pleinen en uw Kerstmarkt. Met hun ragfijne vleugels gespreid, bewegen zij bijna tijdloos en zwevend, als een engel ….Een helder baken in de donkere dagen van Kerstmis en het nieuwe jaar. Nieuw: in witte, zwarte en gouden uitvoering. 1 tot 4 speelsters met 2 x 45 of 3 x 30 minuten in 4 uur.
Zeg het met een Kerstkaartje
Wil je een speciaal iemand een Kerstwens sturen , iemand uitnodigen voor een kerstdiner, heb je net de liefde van je leven ontmoet? Zeg het met een Kerst-kaartje is een sympathieke mobiele act met een boodschap. Haar rok bestaat uit meer dan 50 Kerst-postkaartjes met mooie teksten. Daar mag je er 1 van uitzoeken. Je kaartje kun je schrijven op haar schrijftafeltje dat ze op haar buik draagt. Uit haar hoed tovert zij een postzegel en het kaartje post je in de brievenbus op haar rug. 4 x 30 minuten in 4 uur mobiel op rollerskates!
Q-Trix
Bekend met de oude magische geheimen laat hij moderne toverkunst ontstaan. Op subtiele wijze weet deze meester in de magie de toeschouwer recht onder zijn neus te verbazen, te verwonderen en in een wereld vol verrassing mee te nemen. Dit jaar in speciale Kerst- en Dickens-uitvoering. Vraag naar zijn vuur-trucs! Mobiele animatie, 3 tot 4 x 30 minuten in 3 a 4 uur.